Doprava

 

Dodanie tovaru: 

Osobný odber:

  • objednávky vyfakturované do 12:00 hod. si viete vyzdvihnúť na výdajnom mieste na Priemyselnej 4, Nitra v daný deň do 16:30 hod.
  • objednávky vyfakturované od 12:00 - 16:30 hod. si viete vyzdvihnúť na výdajnom mieste na Priemyselnej 4, Nitra v nasledujúci pracovný deň od 7:00.

 

Slovenský doručovací systém a kuriér:

Zásielky doručujeme prostredníctvom Slovenského doručovacieho systému-SDS alebo kuriérskou spoločnosťou UPS/GLS. Doručenie prostredníctvom SDS trvá 1-2 pracovné dni od odoslania a doručenie kuriérskou spoločnosťou UPS/GLS je na nasledujúci pracovný deň od odoslania. V prípade väčších zváracích strojov, posielame tovar na palete cez spoločnosť Toptrans. 

 

Slovenský doručovací systém (SDS) ..................................... 6,50 €

UPS/GLS, .............................. 6,50 €
 

Na vyžiadanie je možné aj sobotné doručenie, avšak v odlišných cenách uvedených za dopravu.

Tento spôsob si dohodneme telefonicky, nakoľko táto služba je spoplatnená v iných cenových hladinách a navyše ak prepravca nemá depo v danom mieste tak takýto spôsob doručenia nie je možný.

Tovar posielame aj do zahraničia, v rámci jednotlivých zón. Pri odosielaní tovaru do zahraničia vyžadujeme platbu vopred. Výška ceny prepravy po konzultácii a dohode so zákazníkom.

 

Tovar, ktorý momentálne nemáme na sklade zvyčajne posielame do 2-5 pracovných dní. V prípade dlhej čakacej lehoty je zákazník obratom informovaný.