NITTY-GRITTY > Clinox PROenergy

Clinox PROenergy

Clinox PRO energy je ideálnym riešením pre ekologické čistenie nereze po zváraní s technológiou TIG, MIG / MAG, pulzným elektrickým oblúkom, laserom, odporovým, orbitálnym a plazmovým zváraním. Pokročilá technológia Clinox PRO energy prostredníctvom okamžitej elektrochemickej reakcie zaisťuje morenie, pasiváciu a leštenie akéhokoľvek zvaru z nehrdzavejúcej ocele bez ohľadu na konečnú úpravu, bez straty času, bez zanechania stôp a prechodov, pri zachovaní bezpečnosti práce.

 

Clinox PRO energy je profesionálny systém určený pre prevádzky, ktoré musia pracovať s vysokou produktivitou. Vďaka invertorovej technológii zaisťuje produktivitu až 96% (namiesto 44% u strojov osadených transformátorom). Je vybavený veľkým horákom s patentovaným systémom na odsávanie pár, rýchla výmena voliteľných vložiek, nádrž s indikátorom hladiny moriacej kvapaliny, automatické čerpadlo na dávkovanie kvapaliny, menší patentovaný horák s ručným dávkovaním a integrovanou nádržkou. Mimoriadna výhoda zariadenia Clinox PRO energy je, že dokážu pracovať oba horáky naraz, čím sa zdvojnásobí produktivita.

 

Clinox PRO energy navyše vykonáva značenie (markovanie) s čiernym efektom a rovnako značenie (markovanie) s bielym efektom pre všetky materiály z nerezovej, pozinkovanej, pochrómovanej, bežnej uhlíkovej ocele, hliníka, mosadze, medi a titánu.

 

 

 

Máte záujem o tento produkt?

Pošlite nám otázku alebo nezáväznú objednávku, budeme Vás kontaktovať.

 
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Požiadavka na produkt bola odoslaná. Do 3 dní Vás budeme kontaktovať.

SK výrobok
21.00 € / 26.20 €
Detaily produktu
Varmig 1600c

Posledný kus!!!

-10%
399.60 € / 444.00 €
Detaily produktu
28.60 €
Detaily produktu
SK výrobok
940.00 €
Detaily produktu
SK výrobok
990.00 €
Detaily produktu
318.90 €
Detaily produktu
Pulzný
1 490.00 €
Detaily produktu
322.00 €
Detaily produktu
novinka
725.80 €
Detaily produktu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácií