Clinox PROenergy

Clinox PROenergy

Clinox PRO energy je ideálnym riešením pre ekologické čistenie nereze po zváraní s technológiou TIG, MIG / MAG, pulzným elektrickým oblúkom, laserom, odporovým, orbitálnym a plazmovým zváraním. Pokročilá technológia Clinox PRO energy prostredníctvom okamžitej elektrochemickej reakcie zaisťuje morenie, pasiváciu a leštenie akéhokoľvek zvaru z nehrdzavejúcej ocele bez ohľadu na konečnú úpravu, bez straty času, bez zanechania stôp a prechodov, pri zachovaní bezpečnosti práce.

 

Clinox PRO energy je profesionálny systém určený pre prevádzky, ktoré musia pracovať s vysokou produktivitou. Vďaka invertorovej technológii zaisťuje produktivitu až 96% (namiesto 44% u strojov osadených transformátorom). Je vybavený veľkým horákom s patentovaným systémom na odsávanie pár, rýchla výmena voliteľných vložiek, nádrž s indikátorom hladiny moriacej kvapaliny, automatické čerpadlo na dávkovanie kvapaliny, menší patentovaný horák s ručným dávkovaním a integrovanou nádržkou. Mimoriadna výhoda zariadenia Clinox PRO energy je, že dokážu pracovať oba horáky naraz, čím sa zdvojnásobí produktivita.

 

Clinox PRO energy navyše vykonáva značenie (markovanie) s čiernym efektom a rovnako značenie (markovanie) s bielym efektom pre všetky materiály z nerezovej, pozinkovanej, pochrómovanej, bežnej uhlíkovej ocele, hliníka, mosadze, medi a titánu.

 

 

 

Výrobca: Nitty Gritty
Objednávacie číslo: CLXTIGPRONRGNGIT
3 594.00 €
vrátane DPH

Máte záujem o tento produkt?

Kontaktujte nás

Údaje o spoločnosti

Kontaktná osoba

Prosím, zadajte meno a priezvisko.
Formát: +421 900 111 222
Prosím, zadajte telefón.
Prosím, zadajte e-mailovú adresu.

Bezpečnostné overenie

Prosím, zadajte názov dňa.