ARC 513

ARC 513

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Rozsah dodávky: Samostmievacie okuliare, ochranná tvárová maska, prepravná taška, rámik na dioptrické sklá.
 
 
Výrobca: Servoglas
186.90 €
vrátane DPH

Prvé samostmievacie zváračské okuliare na svete! Špeciálna úprava skiel proti rozstreku, silikónový lem a sofistikovaný zvárací systém - výbava pre každého profesionála.

Univerzálne a multifunkčné okuliare ARC-513 majú široké využitie. Predstavujú ochrannú pomôcku s automatickým stmievaním skiel pri zváraní elektrickým oblúkom. Je možné ich používať v podstate v ľubovoľnom pracovnom prostredí, ktoré vyžaduje ochranu očí pred silným svetelným žiarením, a to so stupňami zatemnenia v rozsahu # 5 # 13.

Tento pohodlný a ľahký výrobok predstavuje efektívnu prevenciu pracovných úrazov na všetkých typoch pracovísk a jeho použitie je podmienené využívaním ostatných ochranných pomôcok (bezpečnostné prilby, protiprachové masky). 

 

Doba prepínania (svetlo-tma)

1/15,000 sec (0.066 msec)

Stupeň zatmenia

Deaktivované/Stupeň 3

Aktivované/Stupeň 5,7,9,11,13

Nastavenie citlivosti 5 stupňov citlivosti
Pasívny režim

môže byť použitý pri brúsení, je nutná dodatočná ochrana tváre

Zdroj napájania 3V Lithium (CR2032) 2EA vymeniteľná
Životnosť batérie 1000 pracovných hodín
Skladovanie čisto, sucho, -20°C / +70°C
Výmena batérie Vymeniteľná (indikátor slabej batérie)
Hmotnosť 150 g

Fotosenzorový snímač ARC oblúka


Poskytuje vynikajúce stmievanie vďaka dvojici robustných nezávislých senzorov, a to dokonca aj v náročnom a presnom zváracím prostredia, ako je TIG zváranie s prúdom nižším ako 5 Amp.
 
Automatický samozatemňovací filter X-View

Zvárací filter s automatickým stmievaním sa skladá z X-View LCD displeja so zvýšenou reflexnou odolnosťou. Ten spolu so špeciálnym krycím sklom a pozorovacím uhlom úplne odstráni všetky škodlivé žiarenie (UV, IR), vychádzajúce zo zváracieho oblúka a spoľahlivo chráni oči zvárača pred škodlivými účinkami. S extrémne vysokou spínacou rýchlosťou,  patria tieto okuliare medzi absolútnu svetovú špičku.
 
Tlačidlo Napájanie / brúsenie (Power)

Okuliare ARC-513 nie sú vybavené funkciou automatického zapnutia. K ich zapnutie slúži tlačidlo Power. Vypnete je rovnakým tlačidlom, alebo to po cca 30 minútach nečinnosti urobia samé. Okuliare sú konštruované tak, že v prípade vypnutia zatemnené odtieňom # 3 a sú určené pre brúsenie. Funkcia automatického stmievania je v tomto režime vypnutá.
 
Tlačidlo HOLD

Táto funkcia umožňuje prepínanie medzi posledným nastaveným stupňom zatemnenia a fixne nastaveným režimom stmavnutia (# 5, # 7). Doporučené predovšetkým pre zváranie a rezanie plameňom, spájkovanie alebo rezanie plazmou, pri ktorom sa využívajú odtiene zatemnenia # 5 alebo # 7.
 
Shade - Tlačidlo nastavenia odtieňa zatemnenie

Úroveň odtieňa zatemnenie možno nastaviť v 5 úrovniach od # 7 po # 13 v závislosti na druhu zvárania a použitom zváracom prúde (v prípade zvárania elektrickým oblúkom).
 
Sensitivity - tlačidlo nastavenie citlivosti

Dva spoľahlivé senzory umožňujú nastavenie citlivosti presne podľa vašich požiadaviek. Optimalizácia citlivosti zaisťuje maximálny zvárací výkon a stopercentnú ochranu zraku pri rôznych druhoch zvárania. Uľahčuje prácu vďaka spoľahlivému "odrušeniu" zábleskov od ostatných zváračov alebo iných svetelných zdrojov.
 
Signalizácia vybitej batérie

Pre ešte lepšiu ochranu a spoľahlivosť vám toto varovné svetlo signalizuje nutnosť výmeny batérií.

Máte záujem o tento produkt?

Kontaktujte nás

Údaje o spoločnosti

Kontaktná osoba

Prosím, zadajte meno a priezvisko.
Formát: +421 900 111 222
Prosím, zadajte telefón.
Prosím, zadajte e-mailovú adresu.

Bezpečnostné overenie

Prosím, zadajte názov dňa.